سیزدهم فروردین ماه روز انس با طبیعت بر طبیعت دوستان مبارک باد

 

 

 

 

احترام به طبیعت،احترام به خالق یکتا و احترام به زندگی است.

 طبیعت دوستان با حفاظت از طبیعت روز انس با طبیعت را پاس بداریدو آیین حفاظت از طبیعت را به جهانیان معرفی نماییم.

 

 

 

هر موجود زنده کتابی ناخوانده از کتاب آفرینش هست هیچ موجودی را درروز انس با طبیعت حذف نکیم.

 

 

در روز انس با طبیعت حفاظت از پوشش های گیاهی کمک به ادامه حیات خودمان است پس به درختان آسیب نرسانید.

 

 

وجود زباله در طبیعت موجب زشتی مناظر زیبای طبیعت می شود آنها را از محیط هایی که هستین با خود به ایستگاههای جمع آوری زباله باز گردانید.

 

 

سیزده بدر (روز انس باطبیعت) از آیین کهن ایرانیان و نوعی علاقمندی به طبیعت و تشکر و سپاس از خالق زیباییها با مراجعه به دامن طبیعت است این میراث ماندگار را پاس بداریم  آن را به جهانیان عرضه بداریم .

 

 

محمد فیضی

یاوران محیط زیست سیمره(یاوران منظومه شمسی)

/ 4 نظر / 30 بازدید
صالحی

احترام به طبیعت وظیفه ای انسانی و شرعی وقانونی است.

مریم

همییشه یادمان باشد بنویسیم محیط زیست بخوانیم زندگی به جای این که کتاب مطالعه کنیم طبیعت را مطالعه کنیم.

مریم

یادت باشد: در ذهن خود یک مهر بزرگ “باطل شد” داشته باشی !

مریم

بنام پاک خدا بت های همیشگی قلبت رو بشکن همین که اومدی تو این صفحه ، یعنی قابل رشد هستی بت های قلبت رو بشکن و خدا را تنها جایگزین آنها کن بت های قلبت که به پرستش اون ها عادت کردی. میدونی تعریف کلی بت چیه : بت هر کسی است که به جای خدا، اون رو در مـدیـریـت دنـیـا مـوثـر بـدونی، و لحظه ای یا بیشتر فکر میکنی، کـاری ازدسـتـش بـر مـیـاد. . یک انـسـان وقتی بـرای تـو بـت مـیـشـود، که فکـر مـیکـنی او همان کـار آیی هـای خدا را دارد. بـرای بـه یـاد آوردن : دختر بی پناهی که سوار بنز مردی پولدار شد. از بی پناهی و در شرایط سخت، لحظه ای خدا را از یاد برد و به مرد پولدار گفت : فقط تویی که میتونی از مشکلات خلاصم کنی؛ بهتر بود میگفت : فقط خداست که مـیـتـونـه نـجـاتـم بده. چـون یگـانـه فـرمانـروای مـوثـر در عـالـم فـقـط خـداسـت. و مرد بنز سوار خـود مـحـتـاج خـداسـت . دخترک از وحـشـت فـقـر تـمـام ابـزارش رو بکار گـرفـت و نـدونـسـت که بـا اشتباه خود چه هـیـولایـی را خلق کـرد، هـمـیـن شـد کـه مرد پـولـدار سـالـهـا جوانی دخترک رو ازش گـرفت و اون رو با همه احساسات و آرزو هـاش مث