زیست جانوری و گیاهی استان ایلام

 برای دیدن تمام عکس ها به آرشیو موضوعی مراجعه کنید

 

لانه سنجاب - دینار کوه

 

لاله وا÷گون ارتفاعات مانشت

 

درخت قلنگ (پسته کوهی) دره شهر _کبیرکوه

/ 5 نظر / 47 بازدید
محمد رضا

سلام دوست عزیز. واسه یه خبر خیلی داغ به ما هم سربزنید.

انجمن جبهه طبيعت

با سلام و درود چشم اميد داريم كه دست در دست يكديگر، رنگ طراوت را به تاريكي عصر آهن بزنيم تا طبيعت مادر روح حيات را در كالبد مرده بشريت بدمد. "اگر ارتباط با طبيعت برقرار شود و آنچه با آن رابطه برقرار مي شود دستكاري شده‌ي انسان نباشد و كاملاً طبيعي و زنده باشد مانند حيوانات و گياهان وحشي، مي توان از طريق آنها پيام غيب را دريافت كرد و بعضي از ناديده ها را ديد. در صداي حيوانات، در زوزه گرگ ها، غرش شيرها، آواز پرندگان، فرياد قوها، شيهه اسب‌ها، نعره ببرها و جيغ عقاب‌ها نام هايي پنهاني از خداوند نهفته است كه اگر به دقت شنيده شوند، معلوم مي شوند".(ا.م.ر) خانه "انجمن جبهه طبيعت" متعلق به شماست. منتظر حضور گرمتان هستيم. http://www.naturefront.org http://www.naturefrontsociety.org

انجمن جبهه طبیعت

با سلام و درود. از حضور سبزتان متشکریم. شما نیز به جمع دوستداران طبیعت در لینکهای سایت انجمن پیوستید. امید آن داریم تا در مسیر احیا’ زمین و طبیعت موید و موفق باشید.

محمدرضا

سلام دوست عزيز. مطالب وبلاگ خيلي عالي بود براي ديدن فاجعه در مورد دنا به ما هم سر بزنيد.

سلمان مریدی

سلام.ضمن تشکر از زحمات شما در راستای حفظ محیط زیست که سرمایه فردای ایران زمین است.چرا کسی به زباله های رها شده و تجزیه ناشدنی در سطح روستاهای شهرستان اهمیتی نمی دهد.ما همه به شعار دادن عادت داریم. (( دو صد گفته چون نیم کردار نیست))